شرایط تعویض و استرداد کالا

شرایط تعویض و استرداد کالا

 1. عضویت در سایت: افراد برای خرید در سایت لازم است، فرم عضویت را به طور کامل و دقیق و با اطلاعات صحیح پر کنند. بعد از عضویت در سایت کاربران می توانند خریدهای خود را انجام دهند و سفارشات خود را ثبت نمایند.
 2. قوانین خرید اینترنتی از فروشگاه نایس کالا: قوانین خرید از فروشگاه بروز رسانی می شوند و خریداران گرامی موظف اند قبل از ثبت هر سفارش کلیه قوانین جدید در این بخش مطلع باشند.
  • تبصره 1 :دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات کالای مورد سفارش به عهده خریدار می باشد، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با شماره های پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید.
  • تبصره 2: قیمت های محصولات موجود در وب سایت و شعب حضوری به روز و یکسان می باشند و قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش ‌فاکتور منظور گردیده است، معتبر می باشد.
  • تبصره :3 پس از ثبت هر سفارش در صورت لزوم طی یک تماس تلفنی با مشتری صحت و تائید سفارش از وی گرفته خواهد شد. لذا خواهشمند است اطلاعات شماره تماس خود را به طور صحیح در فرم های مربوطه وارد نمایید و از ثبت سفارش های غیر واقعی بپرهیزید.
 3. پرداخت هزینه: دریافت مبلغ سفارش های ثبت شده از دو طریق پرداخت آنلاین و پرداخت در محل صورت می پذیرد.
 4. ارسال سفارش: سفارش های ثبت شده در وب سایت فروشگاه اینترنتی نایس کالا پس از تاییدیه مشتری آماده ارسال و تحویل پست خواهد شد.
 5. تعویض سفارش: فروشگاه نایس کالا تحت قوانین مشخص شده سفارشات را تعویض می کند.